Podziękowania....

Dziękuję za podpowiedzi....
Wisła na tym odcinku jest rzeczywiście piękna. Tym razem pojechałem tam z feederami...i było warto. Ryby dopisały w 100%.
Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2069

Liczba listów: 8433

Witam !!
W najbliższych dniach wybieram się ze znajomym na Wisłę do miejscowości Kamień (niedaleko Opola Lubelskiego). Jadę tam pierwszy raz dlatego chciałbym się dowiedzieć czego nożna się spodziewać po tej miejscówce. Przede wszystkim czy są tam tamy, czy tylko opaska ? Na jaką rybę mozna się nastawić i na co łowić ? Dodam, że planuję łowić z gruntu na feedery. Byłbym bardzo wdzięczny za wszelkie informacje - myślę, że ktoś zna to miejsce.....
I jeszcze przy okazji. Czy ktoś zna w tych okolicach jakieś ciekawe miejsca (starorzecza, łachy, itp.) gdzie można poszaleć ze spinningiem (moja ukochana metoda) i spotkać szczupaczka.

Czekam na wszystkie podpowiedzi i z góry dziękuję....
Z wędkarskim pozdrowieniem. Marcin.

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Hobbystycznie założona strona genealogiczna oparta o Webtrees: Żbikowska . Można znależć na niej już sporo różnych nazwisk. Bardzo ciekawe materiały źródłowe dotyczące narodzin, zgonów i zawartych związków małżeńskich z parafii Grążąwy.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).