Wisła w Kamieniu

Norbert Jakubczyk

Wisła w tej miejscowości jest bardzo ciekawa wędkarsko. Znajdziesz tam głębokie klatki, opaskę, ciekawe główki i ostrogi oraz starorzecze. Napewno połowisz zarówno z gruntu, jak i spinningiem (lekkim i ciężkim). Trudno pisać o konkretnych gatunkach ryb, ponieważ w zależności od metody i konkretnej miejscówki, możesz tam liczyć na wszystko "czym Wisła bogata".
Pozdrawiam, NJ
Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2070

Liczba listów: 8434

Witam !!
W najbliższych dniach wybieram się ze znajomym na Wisłę do miejscowości Kamień (niedaleko Opola Lubelskiego). Jadę tam pierwszy raz dlatego chciałbym się dowiedzieć czego nożna się spodziewać po tej miejscówce. Przede wszystkim czy są tam tamy, czy tylko opaska ? Na jaką rybę mozna się nastawić i na co łowić ? Dodam, że planuję łowić z gruntu na feedery. Byłbym bardzo wdzięczny za wszelkie informacje - myślę, że ktoś zna to miejsce.....
I jeszcze przy okazji. Czy ktoś zna w tych okolicach jakieś ciekawe miejsca (starorzecza, łachy, itp.) gdzie można poszaleć ze spinningiem (moja ukochana metoda) i spotkać szczupaczka.

Czekam na wszystkie podpowiedzi i z góry dziękuję....
Z wędkarskim pozdrowieniem. Marcin.

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Nasze studio DTP dysponuje nowoczesnym sprzętem i doświadczoną obsługą. Świadczymy Usługi poligraficzne Zapewniamy profesjonalną i szybką obsługę.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).