Right menu

Szukaj

Reklama


dobra robota- świetny tekst

podpisuje sie obiema rękami
Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Ryszard Siejakowski

To, że PeZetWu XXI-szego wieku reprezentuje poziom organizacyjny, hordy zbieracko-łowieckiej, wiadomo od dawna. Chociaż mam watpliwości czy nie obrażam hordy zbieracko-łowieckiej, bo na mój gust nie było tam utrwalaczy komuszej władzy. Na RO wisi informacja zaczerpnieta z "Wędkarskiego Świata" o ograniczeniu połowów ryb metodą spinningową. Komunistyczni geniusze z PeZetWu znależli panaceum na uzdrowienie polskiego wędkarstwa. Proponuję aby pod logo PZW napisać motto. Ryby będą, jak wędkarze nie bedą mogli ich łowić. Jest szansa, aby szanowne stowarzyszenie, zwane dumnie choć niezasłużenie PeZetWu, znalazło sie w rankingu największych głupot na świecie, na pierwszym niezagrożonym miejscu. Nad prymitywizmem i małkościa umysłu włodarzy PeZetWu, można tylko sie pochylić, oczywiście z pogardliwym uśmieszkiem na ustach. Jest tylko jeden aspekt tej tragifarsy, z ludźmi o komuszych życiorysach, w roli głównej, że na naszych oczach ginie ichtiofauna polskich wód. Mam głęboko w odbycie jakiegoś Grabowskiego, Kustusza czy Kowalskiego. Obchodzą mnie tak samo jak menel z Dworca Centralnego czy pijaczyna tarzający się w rynsztoku. Natomiast nie jestem obojętny na to co się dzieje z zasobami ichtiofauny polskich wód. Moralną oraz karną odpowiedzialność za zaistniały stan rzeczy ponoszą działacze zarówno szczebla Okregowego jak i krajowego, włącznie z delegatami na Zjazd. Wystarczy poczytać Statut aby potwierdzić to stwierdzenie. Jeśli Grabowski i spóła myślą, że osobowość prawna Okręgów zwalnia ich z odpowiedzialności karnej, to są w dużym błędzie. Nie zwalnia Was drogie komuszki, nie zwalnia. Czekam z niecierpliwością, kiedy prokuratorzy dobiorą sie do Waszych dup, bo zasługujecie na to jak nikt.
I już na zakończenie, trochę czarnego humoru. Nasz Parlament debatuje nad ustawą o ograniczeniu esbeckich emerytur. Stare pierdziele z Twardej o nieciekawej przeszłości, bedą zapewne chcieli sobie zdyskontowac tą utratę siana, dodatkowymi "subwencjami" z kasy stowarzyszenia. A sposobów mają dużo, jak przykładowo ryczałty za noclegi fikcyjnych wyjazdów, diety, kilometrówki itd.
Mam również pomysł dla Prezia stowarzyszenia. Wprowadzcie bezwzględny zakaz połowu metodą spinningową z jednoczesnym obligatoryjnym obowiązkiem uiszczania opłaty za połów metodą spinningową. Jednocześnie proponuję zwiększyć limit ilości wędek do połowu metodą na żywca. Przykładowo. Emeryci i renciści trzy wędki, posiadacze srebrnej odznaki PZW cztery wędki, posiadacze złotej odznaki pięć wędek i złotej z rogami, ilość nie limitowana. Towarzyszu Prezesie doły związkowe apelują do towarzysza Prezesa o pilne zajęcie sie tą sprawą. Za tym przemawia interes stowarzyszenia. Wodom cześć to znaczy do widzenia

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Systemy CMS

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).