Right menu


brak

jeśli chodzi o połów ryb łowię w Samociążku na całej długości brzegu od marca tego roku2007 różne metody różne przynęty ,zanęty.dzis wybrałem sie na łódkę 6 godzin z kolegą z 35 letnim doświadczeniem wędkarskim . stwierdzam jednoznacznie
Ziobro powinien zabrać się za tego gospodarza i za jego gospodarkę która to uczyniła z tego przepięknego miejsca "studnię" .miejscowi ludzie opowiadają jak zeszłego roku sieciami odławiano masowo ryby ,zalew w dzierżawie jak wygaśnie umowa Pzw otrzyma pustostan .czy niema na to silnego ????
Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Kto z kolegów łowi na zalewie koronowskim, jakie macie ostatnio wyniki, jaka metoda i w jakiej okolicy.Bo u mnie totalna porazka.Czekam na wieści.

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Żbikowski - drzewo genealogiczne

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).