Zarybianie jezior

Proszę się nie obrazić, wierzę że ma Pan dobre zamiary, ale jak to jest, że można wydzierżawić akwen, nie wiedząc wcześniej gdzie można kupić narybek, gdzie busines plan, operat.
Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2069

Liczba listów: 8432

Witam !

Od stycznia wydzierżawiłem jeziorko. Specjalista zrobił mi opracowanie dotyczące zarybienia tego jeziorka. Napisał tam o karpiu, szczupaku, linie i kilku innych rybach, ale mało tam jest o samej technice zarybiania. Ja jestem generalnie zielony w tych sprawach.
Czy może mi ktoś podać jakiegoś linka, literaturę, żebym mógł się podszkolić, w celu osiągnięcia najlepszych rezultatów.
Ja jestem z okolic Poznania, a jezioro jest w byłym Gorzowskim. Gdzie w okolicy mogę kupić narybek.

za jakiekolwiek podpowiedzi
Dziękuje
Paweł

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Świat Druku - ciekawe linki

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).