Zarybianie

Wydzierżawiłem, bo chciałem mieć ciszę i spokój, a te ryby to obowiązkowy dodatek. Niestety przyjeżdżam tam co weekend i obawiam się, że i tak kłusownicy zrobią swoje. Ja chcę być przed sobą w porządku, że zrobiłem to co do mnie należało.... a sprawa kłusowania ... to już inna historia

Paweł

Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2069

Liczba listów: 8432

Witam !

Od stycznia wydzierżawiłem jeziorko. Specjalista zrobił mi opracowanie dotyczące zarybienia tego jeziorka. Napisał tam o karpiu, szczupaku, linie i kilku innych rybach, ale mało tam jest o samej technice zarybiania. Ja jestem generalnie zielony w tych sprawach.
Czy może mi ktoś podać jakiegoś linka, literaturę, żebym mógł się podszkolić, w celu osiągnięcia najlepszych rezultatów.
Ja jestem z okolic Poznania, a jezioro jest w byłym Gorzowskim. Gdzie w okolicy mogę kupić narybek.

za jakiekolwiek podpowiedzi
Dziękuje
Paweł

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Pozycjonowanie stron staramy się wykonać rzetelnie. Przykładowo tę stronę: Metki odzieżowe firmy zajmującej się nadrukiem np. kodów kreskowych na metkach, pozycjonujemy od dłuższego już czasu z sukcesem, na słowa i frazy kluczowe: metki odzieżowe, wszywki odzieżowe, etykiety samoprzylepne.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).