Right menu

Szukaj

Reklama

kowalszczyzna???

Tomasz Płonka

Człowieku, zejdź na ziemię....
Ludzie inteligentni, zwykle mają pracę, nie są bezobotni. To, czy wody są rybne czy nie, nie może być więc "w ramach wolnego czasu" czy chciejstwa paru osób na działalność społeczną. A co będzie jak czasu braknie albo się odechce? Mnie się na przykłąd chce łowić ryby bo to jest moje hobby, a nie to co określa jako hobby pe ze tfu (czyli miłośnik zagospodarowywania wód, zawodów, szkółek, egzekutyw i sprzątania brzegów)i co, znów kowalszczyzna? ZNów mam zakasać rękawy, albo zapierniczać na zebranie kółka alkoholowo-zgredziałego towarzystwa wzajemnej adoracji i głosować ile karpia wpuścimy w tym roku? Po to żeby łowić ryby mam pracować, zamiast płacić? Co to za paranoiczna wizja, rodem z komsomołu?

Co to znaczy "zróbcie coś z tym"? Robię, inni też robą, czyli piszą listy do odpowiednich urzędów, które reprezentują nasze interesy, czyli interesy współwłaścicieli wód. Próbujemy rozmawiać z posłami, senatorami itd, żeby zwrócili uwagę iż aki PZW i inni rybacy niszczą nasze wody. I to wszystko, co można zrobić w durniokracji.
Rozmowa z pe ze tfu trwa kilkanaście lat i na tym tylko kowalszczyzna wygrywa... z nimi nie należy rozmawiać... tylko ścigać - kto może, ma dowody, nagłaśniać te przekręty.... innej drogi nie ma.

A na ryby - już na pewno nie w POlsce, tu już za mojego życia ryb nie będzie...

Siaty Won!
T.P.

Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Długo sie nie odzywałem na tym portalu a przyczyn było pare do tego ? można milczec mozna mówić pokatnie nad wodą przy.. wódce ..lub bez ..wspominając jaka to ryba była w naszych wodach jaka była i jest gospodarka naszych wód ! pare słów od siebie kolegów po kiju wniosków po obserwacjach włąsnych oraz kolegów ! Generalnie wniosek jest jeden ..nasze wody pustoszeja a gospodarka rybacka zarybianie wód jest tragiczne i głupie oparte na irracjonalnych i niepasujących do naszych wód wniosków i dyrektyw z Unii . w Debicy żaden z kolegów nie moze sie doczekac informacji kiedy szanowni mocodawcy z pzw Rzeszów będa łaskwie zrybiać nasze wody choćby i z ciekawosci własnej a także w celu o czym sie mówi cicho a wszyscy wiedzą ile to ryby jest zarybiane .odławiane .co gdzie i keidy ! a ponieważ zarybianie odbywa sie jak za naljepszych machlojskich czasów czemu sprzyjają skorumpowane i przestarzałe struktury PZW ! za nasze pieniądze przesi lubia sie bawic lecz jakos łaskawie nie jesteśmy pomimo upominania miejscowch przedstawicieli informowani o powyższych akcjach ! mozemy się tylko domyslać ile oni z tego czerpią korzysci własnych nie widzący niczego nic nie widza i tak stare zgredy z PZW mają nas w głębokim poważaniu ! była sprawa odławiania ryby i deptania jej w pojemnikach bo już sie tam nie mieściła ! w jakim poszła celu ! napewno nie nie do selekcyjnego odłowu i ikry tylko do masakry i ŻYDA przysłowiowego ! Kolega Antek Chorobik i inni co to widzieli i interweniowali i na policji i w zwiazku nie wskórali niczego.. a z Antka zrobiono przysłowiowego wariata! tyle na dzis moich refleksji z Debicy i coraz bardziej spustoszałych wód ! Pozdrawiam w Józef

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Sprzęt wędkarski

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).