Rysiu...

Jarosław Szczepaniak

... fakt, powinienem z szacunku dla Ewy napisać w całości jej nazwisko, lub po prostu napisać, że Ewy fotkę ktoś rąbnął. Popełniłem gafę/nietakt, ale nie z premedytacją, gdyż szczerze szanuję Ewę. Daleko mi do "Ziobryzmu" i nie taki był mój zamiar. A to, że tak właśnie "mi się napisało", mogę jedynie usprawiedliwić - próbować - swoją niemocą, chorobą, stanem psychiki zdruzgotanej pewną sytuacją zdrowotną. Wiem jednak, że bez "magicznego" słowa się nie obejdzie, więc...

Ewa bardzo Cię przepraszam - wybacz gafę.

A to, czemu wybrała WCWI, mogę się jedynie domyślać. Tam jest rodzynkiem, słodką czekoladką, której nikt nie waży się nawet dokuczyć i czepić - a tu tego zaznała. Przykro, że tak właśnie było. Ewa i ja Cię serdecznie pozdrawiam.

------------------------------

"Ciężko jest lekko żyć".

Pozdrawiam. Jarek

Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Tomasz Torba

Dziś zostałem poinformowany że zdjęcia publikowane przez nas na RO możemy oglądać na portalu Nasza Klasa http://nasza...rofile/12593857
poinformowałem redakcje o nadużyciu praw autorskich zobaczymy co będzie dalej...
Pozdrawiamy mocno ...

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Open source ERP i CRM - OpenERP - obecnie nazywany Odoo