Jako fan i nie fan..

Witam !
Nie jest mi obojętne to o czym od wielu lat piszesz. Kilkanaście lat temu byłem aktywnym uczestnikiem tego portalu i jako posiadacz kilku wędek oraz zdrowego rozsądku uznałem, że moja tu obecność, ani mnie, ani innym uzytkownikom nic dobrego nie przyniesie. Ot po prostu zostałem czytaczem i częstym gościem , który tylko z racji zawodu czasami coś podpowiadał fotografującym.
Czytam, czytam i widzę że Ty z kolei tylko piszesz, piszesz i piszesz. Raz sie zgadzam, raz nie, ale "jako fan i nie fan" generalnie stoję po Twojej stronie tylko dzisiaj po tym poście o "pierdach" , prezentach i takich nieobyczajnych zwyczajach , uświadomiłem sobie , że Ty tylko piszesz, piszesz, piszesz ... i nic z tego nie wynika. Szkoda, że co raz bardziej jak papparaci o tych bąkach i niestrawnościach, bo z pewnością konkrety, które zacytowałeś wczesniej śmierdza dużo bardziej niż te niekontrolowane przez działaczy chrzakania odbytnicą. Zastanowiłeś sie dlaczego Twoje oczywistości nikogo nie interesują ? Dlaczego wędkarski portal jest tylko platformą pośredniczącą w wylewaniu pretensji, ale sam / jako istotny w temacie byt / nic nie robi ? Dziwne to bardzo, bo siła jest, wstręt ogromny i ludzi co nie miara Tu i na innych portalach, a wszyscy jak barany zasuwają do kasy, żeby nie narazić się jedynie Wam panującej WADZY ! Coś tu nie jest tak !
Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2070

Liczba listów: 8434

Ryszard Siejakowski

Dziadki dostały gifty i cieszą się jak Rusek bateryjką. Patrz tutaj: http://www.p...00/dsc_5865.jpg
Sądząc po kondycji fizycznej uczestników zebrania Prezydium ZG PZW głównymi problemami rozmów były problemy ze stolcem oraz częstotliwość puszczania wiatrów a nie kondycja polskich wód i katastroficzny poziom pogłowia ryb.

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Wędkarskie stowarzyszenie o ideach nieco odmiennych od promowanych przez PZW. Szczególnie uważnie przeczytaj zatem nagłówek tej strony: Stowarzyszenie Wędkarzy Internautów . Szybko zrozumiesz różnicę i kto wie, może się do niego przyłączysz.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).