Górne menu


  Right menu

  Szukaj

  Reklama

  Ostatnie


  Witaj Tomku !

  Kiedyś wydawało mi się, że "zdrowe wody" stanowią integralny element funkcjonowania takich portali jak RO, bo ludzie , których przyciągają to właśnie ta grupa myślących , działających i integrujących się w imię normalności w pojmowaniu wędkarstwa. Powstało KWI, potem SWI / z przykrością obserwuję jak umiera / . Cały tłum fajnych, fajnie myslących ludzi na czele z Andrzejem, który jak przypuszczam do dzisiaj walczy, ale ludzi zdecydowanie mniej. Mówisz, że RO to miejsce pogaduszek, fotek z dużymi rybami i takiego ogólnie bleblania i na tym koniec. Na tym tle manifesty Ryszarda Siejakowskiego BRZMIĄ ! HUCZĄ ! Opowiadają o incydentach , z powodu których, ani TY, ani ja nie jesteśmy zainteresowani dopłacaniem do pensji palantom z PZW. Szkoda, że siły Andrzeja i Ryszarda nigdy nie połączyły się wcześniej. To na prawde był by skuteczny mix. Na tym tle, działalność portalu wydaję mi się czymś bardzo niezrozumiałym. Tak to trochę tak wygląda, jak bym wynajął mieszkanie i czekał , aż najemcy wykupią mi je na własność ! Portal bazujący na dochodach z wędkarstwa, z reklam i sponsorów z branży, przygląda się jak to wszystko ginie i otwiera okna, żeby ktoś mógł głośno krzyczeć RATUNKU !!! ... a ONI CO ! Portali takich jak RO jest kilkadziesiąt . Wielkich , malutkich, niszowych i ogólnodostępnych. Siła to przecież wielka jest ! Ludzi co nie miara ! PZW jedno i malutkie. Dziadki już pierdzą i nie słyszą, i nie widzą ... nawet tego co Ryszard Tutejszy im nawtykał. Takich "ryszardów" po jednym na każdym portalu i po sprawie.
  Pozdrawiam
  Tomek
  PS. Nie opowiem o sukcesach, bo ich nie ma. Na płatne akweny nie chodzę, a na tych "opłacanych" są już tyko żaby, albo nowe spółdzielnie rybackie, które za 500 zł rocznie oferuja nietykalność, albo zniżki 50% za podkablowanie sąsiada, który nie zapłacił. Brak ryb nikogo nie interesuje. / Spółdzielnia " RYBAK " i to nawet spółka z zoo/ nie polecam !
  Schowaj teksty   

  Powiązane z

  Wędkarstwo ogólnie

  Ogólna tematyka wędkarska

  Liczba wątków: 2072

  Liczba listów: 8436

  Ryszard Siejakowski

  Dziadki dostały gifty i cieszą się jak Rusek bateryjką. Patrz tutaj: http://www.p...00/dsc_5865.jpg
  Sądząc po kondycji fizycznej uczestników zebrania Prezydium ZG PZW głównymi problemami rozmów były problemy ze stolcem oraz częstotliwość puszczania wiatrów a nie kondycja polskich wód i katastroficzny poziom pogłowia ryb.

  Początek

  Na czacie
  RSS 2.0
  E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

  Reklamy Krokus: Staramy się wykonywać dobre pozycjonowanie stron. Przykładowo tę stronę, firmy zajmującej się nadrukiem etykiet tekstylnych, Etykiety samoprzylepne pozycjonujemy od dłuższego już czasu z sukcesem, na słowa i frazy kluczowe: metki odzieżowe, wszywki odzieżowe, etykiety samoprzylepne.

  Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).