Right menu

Szukaj

Reklama


Nie warto odmrażać uszu na złość babci.

Ryszard Siejakowski

O bezsensowności rejestrów pisałem wielokrotnie i nie dlatego abym był przeciwny rejestracji połowów ale dlatego, że wprowadzenie rejestrów odbyło się na zasadzie spełnienia wymogu rozporządzenia Ministra Rolnictwa. To, ze Rejestrów sie praktycznie nie wykorzystuje, jest wiadomym wszem. Minister kazał to grupa idiotów z PZW wprowadziła w życie. Przez ostatnie cztery lata wchodziłem na rózne strony Okręgów aby wyłapać perełkę w postaci zbiorczego zestawienia rejestracji połowów dokonanych przez wędkarzy i się nie zawiodłem. Nie natknąłem sie na chociażby jeden przypadek dokonania takiego zestawienia zbiorczego. W końcu działacze i funkcyjni pracownicy Biur Okręgów nie są po to aby tworzyć statystyki ale po to aby od czasu do czasu coś uszczknąć ze związkowego majątku. Nie jestem zwolennikiem zasady wet za wet. To będzie działanie przeciwko samym sobie. Wody są wystarczająco wyjałowione na skutek nieudolności działaczy związkowych i pracowników etatowych aby je jeszcze dobijać zwiększonymi odłowami przez wędkarzy. To taka klasyka: na złość babci odmrożę sobie uszy. Póki co kowalszczyzna ma się dobrze, generał Milicji notowany w archiwach IPN jako wyjątkowo aktywny w zwalczaniu "wrogów" państwa ludowego tez ma się dobrze, koteria przydupasów tegoż tepego milicjanta też ma się dobrze, jednym słowem Egon klawo jak cholera. Póki co w kasie związkowej w jednym tylko Okręgu brakuje około 3 mln złotych a facet który powinien to wykryc już dawno czyli szef OKR jest mężem opatrznościowym nie tylko tego Okręgu ale także Narządu Głównego zamiast siedzieć w pierdlu za brak należytej kontroli. W tym kryminogennym związku już dawno przestało mnie cokolwiek dziwić i nie dziwi mnie to, że Główna Komisja Rewizyjna nawet nie pofatygowała się aby pojechać do Zielonej Góry celem dokonania gruntownej rewizji dokumentacji finansowej za ostatnie 8 lat. Jak więc widzisz Mirku, wszystko jest w porzo, milicjant mimo prostaty ma się dobrze tylko w wodzie cosik pustawo. Podobnie jak w kasie Twego macierzystego Okręgu.
Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Ryszard Siejakowski

Dziadki dostały gifty i cieszą się jak Rusek bateryjką. Patrz tutaj: http://www.p...00/dsc_5865.jpg
Sądząc po kondycji fizycznej uczestników zebrania Prezydium ZG PZW głównymi problemami rozmów były problemy ze stolcem oraz częstotliwość puszczania wiatrów a nie kondycja polskich wód i katastroficzny poziom pogłowia ryb.

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Pozycjonowanie stron staramy się wykonać rzetelnie. Przykładowo tę stronę: Wszywki tekstylne firmy zajmującej się nadrukiem np. kodów kreskowych na metkach, pozycjonujemy od dłuższego już czasu z sukcesem, na słowa i frazy kluczowe: metki odzieżowe, wszywki odzieżowe, etykiety samoprzylepne.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).