Strażnicy i strażnicy

Mówiłem Ryszardzie o Państwowej Straży i ich uprawnieniach, a nie społecznej. Powołana Społeczna Straż jest tym samym co straż miejska w miastach - są prowodyrami.

Natomiast Państwowa Straż w moim rozumieniu ma chronić majątek PZW, czyli ścigać złodziei, być tam, gdzie dzieje się coś złego nad wodą, chronić Wędkarzy, a nie wlepiać mandaty Wędkarzom za coś, czego człowiek wolny w tym Wędkarz robić nie musi, czyli pracować za darmo na rzecz kogokolwiek, bo to jest już niewolnictwo.

Czyli wcześniej nadano prawa Strażnikom większe niż Policji, bo przed nikim nie muszą czapkować w tym przed prokuratorem czy sędzią, a teraz... rwą pieniądze na pensje i inne profity urzędników. Czy nie jest to zalegalizowana przestępczość?
Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2071

Liczba listów: 8435

Ryszard Siejakowski

Dziadki dostały gifty i cieszą się jak Rusek bateryjką. Patrz tutaj: http://www.p...00/dsc_5865.jpg
Sądząc po kondycji fizycznej uczestników zebrania Prezydium ZG PZW głównymi problemami rozmów były problemy ze stolcem oraz częstotliwość puszczania wiatrów a nie kondycja polskich wód i katastroficzny poziom pogłowia ryb.

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Odoo

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).