Górne menu






  Right menu

  Szukaj

  Reklama

  Ostatnie


  Stowarzyszenie sierściuchów i moczyglizdów...

  ... dobrze Ryszardzie Ciebie poczytać, bo chociaż ma się pewność, że nie jest się sam. Dzięki że jesteś.

  PS. Napisałem w sprawie mandatów o których Ci pisałem wcześniej do Pana wojewody Marcina Jabłońskiego z Gorzowa Wlkp, mandatów, które wystawiają w oparciu o prawo zmuszające do niewolnictwa, czyli darmowej pracy na rzecz PZW a właściwie kasę za mandaty bierze przecież urząd marszałkowski. Dam znać co i jak.

  Mój Kolega z Korespondent.pl napisał tak: "Ten rząd ma spore szanse skończyć kadencję na szubienicach Jak do tej pory Don Tuskone i jego gang robią wszystko, żeby podzielić los Kadafiego. Zrazili już do siebie chyba wszystkie grupy społeczne (młodzież poprzez ACTA, katolików przez wyeliminowanie TV Trwam i RM, kibiców przez zamykanie stadionów, narodowców przez akcję z Marszem Niepodległości) a teraz "grabią" sobie nawet u amatorów mocnych trunków... Jeżeli dojdzie do "niekontrolowanego" wybuchu niezadowolenia społecznego, to rządząca szajka może nie zdążyć na samolot do Izraela. A co rozjuszony tłum potrafi zrobić ze znienawidzonym politykiem -widzieliśmy w Libii".
  Źródło: http://kores...ykul_r1&id=9535
  Schowaj teksty   

  Powiązane z

  Wędkarstwo ogólnie

  Ogólna tematyka wędkarska

  Liczba wątków: 2072

  Liczba listów: 8436

  Ryszard Siejakowski

  Dziadki dostały gifty i cieszą się jak Rusek bateryjką. Patrz tutaj: http://www.p...00/dsc_5865.jpg
  Sądząc po kondycji fizycznej uczestników zebrania Prezydium ZG PZW głównymi problemami rozmów były problemy ze stolcem oraz częstotliwość puszczania wiatrów a nie kondycja polskich wód i katastroficzny poziom pogłowia ryb.

  Początek

  Na czacie
  RSS 2.0
  E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

  Reklamy Krokus: Pozycjonowanie

  Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).