Jacek nie pękaj.

Ryszard Siejakowski

To taka świecka tradycja, że w takich imprezach z rybami raczej beznadziejnie. Można by nawet wysnuć taką tezę, że na wieść o tym, iż jakaś grupa wędkarzy, chce się spotkać, pogawędzić i jeszcze na dodatek połowić w miłym towarzystwie ryby, oczywiście te największe, przedstawiciele rybiego rodu, spieprzają gdzie pieprz rośnie i ich nie uświadczysz. Tak było w Trzech Morgach nad Pilicą, tak było koło Sulejowa i tak było dwukrotnie nad Turawą. Za każdym razem była kompletna wędkarska bryndza. Za to pod względem towarzyskim, rewelacja. W Trzech Morgach hiciorem były jabłka w cieście naleśnikowym serwowane przez Tomka Siudaka i jego kolegę oraz pewna harcerka, która po wypiciu pięćdziesiątki, odpadła od stołu. Koło Sulejowa hiciorem był wieczór przy ognisku, gdzie wszyscy byli niestety trzeźwi ale do drugiej w nocy opowiedziano ponad setkę dowcipów, jeśli nie więcej. Nad Turawą z kolei, to były eskapady łódkami po całej Turawie w pogoni za sandałami z mizernymi wynikami. Za to atmosfera była wspaniała a nocne Polaków rozmowy trwały często do połowy nocy. Bo najważniejszym z tych spotkań wcale a wcale nie są ryby ale przyjaźnie, które się zawiązuja i trwają często latami. Dlatego życzę Wam następnych i następnych spotkań, nie tylko tych oficjalnych w większej grupie ale także tych kameralnych, dwu czy trzy osobowych, gdzie jest czas i na ryby i na przyjacielskie rozmowy.
Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2070

Liczba listów: 8434

Jak w temacie. Początek dyskusji na temat zlotu znajdziecie tu :ł.
http://foto....stopadowo/jaco2


Zgłoszenia nadesłali :

1. ---------
2. Jacek Karczmarczyk -zapłacono
3. Przemek Karczmarczyk -zapłacono
4. Michał Barabasz -zapłacono
5. Darek Mrongas -zapłacono
6. Adrian Mrongas -zapłacono
7. Mikołaj Martyński -zapłacono
8. Kuba Lach TPRW -zapłacono
9. Maciek Siemieniuch -zapłacono
10.Paweł Grzecznik -zapłacono
11.Robert Zalewski -zapłacono
12.Janusz Ordyszewski - zapłacono
13.Patryk Skorupa -zapłacono
14.Krzysztof Bartosiak -zapłacono
15. Remik -zapłacono
16.Jozek -zapłacono
17. Frajter -zapłacono
18.Rysiek Kędzia -zapłacono
19. Garbus -zapłacono
20. Czarny -zapłacono
21. Sylwek -zapłacono
22. Henk -zapłacono
23.Papaja -zapłacono


Niezależna komisja wyborcza złożona z bliżej nieokreślonych osobników ustaliła termin zlotu na 7- 8-9 stycznia 2011
Miejsce - Goleniów
Jeśli chodzi o noclegi to będziemy zbierać pieniądze na konto, oto nr, REMIGIUSZ KOPIEJ PKO BP 87 1020 5460 0000 5302 0086 2003 z dopiskiem zlot 2011 oraz imię i nazwisko. WPŁATA W WYSOKOŚCI 70zł obejmuje dwa noclegi - 2 doby hotelowe.
Na wpłaty czekamy od dziś 14 dni
Oto adres hotelu Ikar w którym będziemy stacjonować. http://ikar-hotel.pl/

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Wszywki, metki, etykiety - szeroka oferta. Zobacz: Wszywki odzieżowe

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).