Ciekawy przypadek.

Mozesz podac podstawę wystawienia mandatu?? Na jaki paragraf Panowie Kontrolerzy (rozumiem, ze byli z PSR) sie powołali??
Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Może nie pisałbym w tej chwili gdyby nie artykuł z WW wydanie 2.2007 gdzie taki sam przypadek we wrocławiu spotkał innego wędkarza, panowie kontrolerzy stwierdzili że mogę prowadzić przynętę jedynie w sposób jednostajny bez szarpnęć czy skoków.Nie rozumiem tylko na czym miało by to moje spiningowanie polegać, i czy straż wędkarska mająca słóżyć nam wszystkim,po prostu wyciąga nam tylko kasę z kieszeni.Najgorsze jest to że mało uregulowane przepisy w tej kwestii dają nieokreślone możliwosci wręczania mandatów za nic.A robienie szarpakowca z wedkarza posługującego się kijem dł 270 cm z woblerem na końcu to chyba jakaś kpina.A jednak stało się i nie jestem pojedyńczym wypadkiem z Wrocławia.Chciałbym abyscie wypowiedzieli sie na temat moralny i prawny takiego postępowania.

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: eZ Publish

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).