Right menu

Szukaj

Reklama


to już jakaś paranoja...

w takim razie w jaki sposób łowić np jerkbaitami ("to jerk" z angielskiego-każdy wie co znaczy) ?! nie wiem o co tu chodzi ale wygląda na to że PSR już wytępiła kłusownictwo w całości, w naszym kraju wszystko jest ok jeśli chodzi to nagminne jak do tej pory zjawisko i po prostu panowie nie mają się czym zająć... to straszne. W zeszłym roku byłem jakieś 50 razy na rybach co mam odnotowane w rejestrze połowów... na kontrole trafiłem 1 raz a na kłusowników z prawdziwego zdarzenia trafiałem notorycznie. Przykro to mówić ale chyba trzeba: NIE TĘDY DROGA PANOWIE STRAŻNICY !!!
Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Może nie pisałbym w tej chwili gdyby nie artykuł z WW wydanie 2.2007 gdzie taki sam przypadek we wrocławiu spotkał innego wędkarza, panowie kontrolerzy stwierdzili że mogę prowadzić przynętę jedynie w sposób jednostajny bez szarpnęć czy skoków.Nie rozumiem tylko na czym miało by to moje spiningowanie polegać, i czy straż wędkarska mająca słóżyć nam wszystkim,po prostu wyciąga nam tylko kasę z kieszeni.Najgorsze jest to że mało uregulowane przepisy w tej kwestii dają nieokreślone możliwosci wręczania mandatów za nic.A robienie szarpakowca z wedkarza posługującego się kijem dł 270 cm z woblerem na końcu to chyba jakaś kpina.A jednak stało się i nie jestem pojedyńczym wypadkiem z Wrocławia.Chciałbym abyscie wypowiedzieli sie na temat moralny i prawny takiego postępowania.

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Jeśli interesuje Cię wędkarstwo a w szczegolności, gdy chesz pooglądać piękne Zdjęcia wędkarskie ryb i przyrody, kliknij na wskazany link. Jest co pooglądać! Każdy hobbysta wędkarz winien być raczej zadowolony.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).