Right menu

Szukaj

Reklama


Żyłka

Kup nową żyłkę.oczywiście tę droższą.tą skręcającą się wyrzuć- to jest najtrudniejsze bo trzeba utylizować ,albo rozwiń i za jakiś czas zwijaj na kołowrotek przez szmatkę z odrobiną olejku do opalania.Ten zabieg ją wyprostuje.oczyści i ułoży właściwie na szpuli Twojego kołowrotka.
Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Witam!

Kupiłem ostatnio sprzęt, założyłem spławik. Mam problem, bo żyłka jest jakaś "lewa" i kiedy zarzucę nawet na spokojnej wodzie wieczorkiem, to się zawija na wodzie jakby nie wiadomo jaki wicher był i po pewnym czasie ciągnie spławik. Jak zwijam żyłkę ze stawu to widać wielkie półkole zatoczone przez żyłkę :/ Co z tym zrobić? Są jakieś sposoby na to? Żyłka była kupiona na szpuli 150m i później ją nawinąłem na kołowrotek. Czy może lepiej kupić żyłkę z takiego większego bębna?

Pozdrawiam!
Daniel

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Fundusze ETF na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie Fundusze ETF: ETF.COM.PL Analizy, ranking, aktualności, informacje, ryzyko, regulacje prawne, wydarzenia w Polsce i na świecie, rynek giełdowy, podstawy i zasady inwestowania.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).