Right menu

Szukaj

Reklama


ja nie polecam

to prawda, że ich średnica na opakowaniu nie pokrywa się z rzeczywistą ale nie to tak bardzo przykuło moją uwagę... jak na podane w katalogach średnice ich wytrzymałość nie jest rewelacyjna w porównaniu z innymi, które wytrzymują wg tego samego prosucenta o wiele więcej. Wydaje mi się, że to już poprostu stary model, który został zastąpiony lepszymi. Używałem wersji soft- istotnie była miękka ale szybko się zużyła a wytrzymałość raczej średnia.
Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Przymierzam się do zakupu tej żyłki i chciałbym dowiedzieć się jaką macie opinię na jej temat. Z góry dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Urlop: wy-Wczasy.pl

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).